logo long time liner

Makijaż permanentny

Oczy - pięknie podkreślone

makijaż permanentny oczu

Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z Long-Time-Liner Conture Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs. Makijaż permanentny oczu Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas. Decyzja należy do Ciebie: możesz wybrać bardziej miękką kreskę, która sprawi, że Twoje rzęsy będą grubsze, a jeśli wolisz bardziej dekoracyjny makijaż, możesz sprawić, że ich wygląd zostanie wzmocniony. Po zabiegu pigmentacji powieki w zdecydowany sposób poprawią ekspresyjność Twoich oczu. Zakochasz się w swoim nowym wyglądzie!

Brwi - perfekcyjny kształt

makijaż permanentny brwi

Kształt brwi definiuje cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Na początek konieczne jest dobranie odpowiedniego koloru, który zostanie użyty do zarysowania brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów linergistka Long-Time-Liner delikatnie tworzy piękny wygląd włosków. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.

Usta - nienaganny kolor

makijaż permanentny ust

Certyfikowana linergistka LONG-TIME-LINER sprawi, że Twoje usta będą nienaganne, a szminka nie będzie Ci już praktycznie potrzebna! Stosując Long-Time-Liner Conture Make-up najpierw wybieramy kolor z palety od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie podkreślamy kontur warg za pomocą Conture Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice "Full-Lip-Shading", mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich wargi, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd! Po zakończeniu kolor Twoich ust będzie idealny i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki - nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na okoliczności.

Nasz adres: Janowska 14 (II piętro) 21-500 Biała Podlaska • Telefony: 609 187 200 (masaż), 504 258 999 (kosmetyka)